AVR-M1608G270KT6AB
MFR.Part #
AVR-M1608G270KT6AB
JLCPCB Part #
C1870762
Package
0603
Description
100mJ 19V 27V 42V 430pF@1kHz 48A 0603 Varistors ROHS