ATB3225-75032CT-T000
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
ATB3225-75032CT-T000
JLCPCB Part #
C6747278
Package
1210
Description
-40℃~+85℃ 1dB 5MHz~100MHz 5dB 75Ω:50Ω 1210 Balun ROHS