ACT1210L-101-2P-TL00
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
ACT1210L-101-2P-TL00
JLCPCB Part #
C307643
Package
SMD-4P,3.2x2.5mm
Description
-40℃~+125℃ 1.5Ω 100uH@100kHz 10MΩ 150mA 2 80V SMD-4P,3.2x2.5mm Common Mode Filters ROHS