ACM4520V-901-2P-T00
MFR.Part #
ACM4520V-901-2P-T00
JLCPCB Part #
C383342
Package
SMD-4P,4.7x4.5mm
Description
-40℃~+125℃ 1.2A 10MΩ 2 50V 60mΩ 900Ω@100MHz SMD-4P,4.7x4.5mm Common Mode Filters ROHS