TMAX-1040-101-M
Extended
Manufacturer
TDG
MFR.Part #
TMAX-1040-101-M
JLCPCB Part #
C429814
Package
SMD
Description
100uH 2.2A 305mΩ ±20% SMD Power Inductors ROHS