TMAX-0530-100-M
Extended
Manufacturer
TDG
MFR.Part #
TMAX-0530-100-M
JLCPCB Part #
C429774
Package
SMD
Description
10uH 110mΩ 3A ±20% SMD Power Inductors ROHS