TMAC-1040-470-M
Extended
Manufacturer
TDG
MFR.Part #
TMAC-1040-470-M
JLCPCB Part #
C429812
Package
SMD
Description
118mΩ 3.5A 47uH ±20% SMD Power Inductors ROHS