RN16T52501F
MFR.Part #
RN16T52501F
JLCPCB Part #
C172683
Description
167mW 2.5kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.5xL4.7mm Through Hole Resistors ROHS