RN16T51901F
MFR.Part #
RN16T51901F
JLCPCB Part #
C172619
Description
-55℃~+155℃ 1.9kΩ 167mW 250V Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.5xL4.7mm Through Hole Resistors ROHS