RN16T21102F
MFR.Part #
RN16T21102F
JLCPCB Part #
C172510
Description
-55℃~+155℃ 11kΩ 167mW 250V Metal Film Resistors ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.5xL4.7mm Through Hole Resistors ROHS