RMS12JT683
MFR.Part #
RMS12JT683
JLCPCB Part #
C212593
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 68kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS