RMS12JT471
MFR.Part #
RMS12JT471
JLCPCB Part #
C212581
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 470Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS