RMS12JT333
MFR.Part #
RMS12JT333
JLCPCB Part #
C212576
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 33kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS