RMS12JT1R0
MFR.Part #
RMS12JT1R0
JLCPCB Part #
C212564
Description
-55℃~+155℃ 1Ω 200V 250mW Thick Film Resistor ±400ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS