RMS12FT2701
MFR.Part #
RMS12FT2701
JLCPCB Part #
C212506
Description
-55℃~+155℃ 2.7kΩ 200V 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS