RMS12FT15R0
MFR.Part #
RMS12FT15R0
JLCPCB Part #
C212490
Description
-55℃~+155℃ 15Ω 200V 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS