RMS12FT1200
MFR.Part #
RMS12FT1200
JLCPCB Part #
C912798
Description
-55℃~+155℃ 120Ω 200V 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS