RMS10JT153
MFR.Part #
RMS10JT153
JLCPCB Part #
C212445
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 15kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS