RMS10JT122
MFR.Part #
RMS10JT122
JLCPCB Part #
C212442
Description
-55℃~+155℃ 1.2kΩ 125mW 150V Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS