RMS10JT106
MFR.Part #
RMS10JT106
JLCPCB Part #
C212441
Description
-55℃~+155℃ 10MΩ 125mW 150V Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS