RMS10FT3740
MFR.Part #
RMS10FT3740
JLCPCB Part #
C212389
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 374Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS