RMS10FT3300
MFR.Part #
RMS10FT3300
JLCPCB Part #
C212379
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 330Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS