RMS10FT3161
MFR.Part #
RMS10FT3161
JLCPCB Part #
C212378
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 3.16kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS