RMS10FT2R20
MFR.Part #
RMS10FT2R20
JLCPCB Part #
C212370
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 2.2Ω Thick Film Resistor ±1% ±400ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS