RMS10FT2552
MFR.Part #
RMS10FT2552
JLCPCB Part #
C912602
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 25.5kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS