RMS10FT2002
MFR.Part #
RMS10FT2002
JLCPCB Part #
C212357
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 20kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS