RMS10FT1R50
MFR.Part #
RMS10FT1R50
JLCPCB Part #
C912579
Description
-55℃~+155℃ 1.5Ω 125mW 150V Thick Film Resistor ±1% ±400ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS