RMS06JT682
MFR.Part #
RMS06JT682
JLCPCB Part #
C912529
Description
-55℃~+155℃ 100mW 50V 6.8kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS