RMS06JT393
MFR.Part #
RMS06JT393
JLCPCB Part #
C209240
Description
-55℃~+155℃ 100mW 39kΩ 50V Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS