RMS06JT331
MFR.Part #
RMS06JT331
JLCPCB Part #
C209237
Description
-55℃~+155℃ 100mW 330Ω 50V Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS