RMS06JT301
MFR.Part #
RMS06JT301
JLCPCB Part #
C209235
Description
-55℃~+155℃ 100mW 300Ω 50V Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS