RMS06JT123
MFR.Part #
RMS06JT123
JLCPCB Part #
C912485
Description
-55℃~+155℃ 100mW 12kΩ 50V Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS