RMS06FT3653
MFR.Part #
RMS06FT3653
JLCPCB Part #
C912186
Description
-55℃~+155℃ 100mW 365kΩ 50V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS