RMS06FT3652
MFR.Part #
RMS06FT3652
JLCPCB Part #
C209128
Description
-55℃~+155℃ 100mW 36.5kΩ 50V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS