RMS06FT1001
Extended
Manufacturer
TA-I Tech
MFR.Part #
RMS06FT1001
JLCPCB Part #
C209012
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 1kΩ 50V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS