RMS04JT394
MFR.Part #
RMS04JT394
JLCPCB Part #
C911998
Description
-55℃~+155℃ 390kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS