RMS04JT300
MFR.Part #
RMS04JT300
JLCPCB Part #
C208980
Description
-55℃~+155℃ 30Ω 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS