RMS04FT6202
MFR.Part #
RMS04FT6202
JLCPCB Part #
C911903
Description
-55℃~+155℃ 50V 62.5mW 62kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS