RMS04FT4302
MFR.Part #
RMS04FT4302
JLCPCB Part #
C911883
Description
-55℃~+155℃ 43kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS