RMS04FT10R7
MFR.Part #
RMS04FT10R7
JLCPCB Part #
C208781
Description
-55℃~+155℃ 10.7Ω 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS