RMH25FE1R00
Extended
Manufacturer
TA-I Tech
MFR.Part #
RMH25FE1R00
JLCPCB Part #
C2941595
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 1Ω 200V 2W Thick Film Resistor ±1% ±400ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS