RM25JEN220
Extended
Manufacturer
TA-I Tech
MFR.Part #
RM25JEN220
JLCPCB Part #
C254765
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 22Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS