RM25JEN102
Extended
Manufacturer
TA-I Tech
MFR.Part #
RM25JEN102
JLCPCB Part #
C160928
Description
1W 1kΩ ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS