RM12JTN2R7
Extended
Manufacturer
TA-I Tech
MFR.Part #
RM12JTN2R7
JLCPCB Part #
C254738
Description
-55℃~+155℃ 2.7Ω 200V 250mW Thick Film Resistor ±400ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS