RM12JTN2R0
Extended
Manufacturer
TA-I Tech
MFR.Part #
RM12JTN2R0
JLCPCB Part #
C160549
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 2Ω Thick Film Resistor ±400ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS