RM12JTN274
Extended
Manufacturer
TA-I Tech
MFR.Part #
RM12JTN274
JLCPCB Part #
C188160
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 270kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS