RM12FTN8R20
MFR.Part #
RM12FTN8R20
JLCPCB Part #
C188101
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 8.2Ω Thick Film Resistor ±1% ±400ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS