RM12FTN8063
MFR.Part #
RM12FTN8063
JLCPCB Part #
C254759
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 806kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS