RM12FTN51R0
MFR.Part #
RM12FTN51R0
JLCPCB Part #
C156187
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 51Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS