RM12FTN1R30
Extended
Manufacturer
TA-I Tech
MFR.Part #
RM12FTN1R30
JLCPCB Part #
C160566
Description
-55℃~+155℃ 1.3Ω 200V 250mW Thick Film Resistor ±1% ±400ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS